TWOJA REKLAMA W TYM MIEJSCU GRATIS
Każdej firmie dajemy 10 tysięcy wyświetleń reklamy w tym miejscu. Samodzielne dodawanie i edycja tekstu reklamowego, dostęp do statystyk, proste i szybkie zakładanie konta. >>> SPRAWDŹ JUŻ TERAZ <<<

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Motocyklista stracił prawo jazdy

Nadmierna prędkość to główna przyczyna niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Brodniccy policjanci przeciwdziałając wszelkim zjawiskom mającym negatywny wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach, stanowczo reagują na łamanie przez kierowców przepisów dotyczących prędkości. W miniony piątek (23.08.) przekonał się o tym 36-letni motocyklista.  
W miniony piątek (23.08.) policjanci ruchu drogowego  dokonując pomiaru prędkości przemieszczających się pojazdów w Brodnicy przy ul. Wczasowej "namierzyli" motocyklistę, który "pędził" swoim jednośladem w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h.  Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę kawasaki. 36-latek   w obszarze zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 53 km/ h i za to policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Funkcjonariusze, za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym, nałożyli również na motocyklistę mandat karny w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych.


źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 26.08.2019, 09:38 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 372
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Śmiechu warte,po centrum jeżdzą całe tłumy takich ryczących motorów i zero reakcji smerfów.Przykop,Kamionka i D.Rynek co dzień wieczorami rajdy trwają w najlepsze i zero smerfów .Gdyby państwu chodziło o bezpieczeństwo na drogach to by montowali ograniczniki prędkości w pojazdach, a ze chodzi im o zarabianie na wypadkach to jest jak jest.
Dodany 28.08.2019, 22:36 przez Ewelina
trzeba było nie zatrzymywać, może by się matoł rozwalił
Dodany 26.08.2019, 10:49 przez filipek