REKLAMA - ZA DARMO 10000 WYŚWIETLEŃ NA START!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Stracił prawo jazdy po tym, jak doprowadził do kolizji drogowej

Brodniccy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania kierowcy fiata ducato po tym, jak nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi i doprowadził do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście w zderzeniu dwóch samochodów nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (23.08.) około godz. 16.30 w miejscowości Piecewo. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący fiatem ducato 27-letni mieszkaniec Torunia, na skrzyżowaniu dróg, nie ustąpił pierwszeństwa oplowi. W wyniku wykroczenia popełnionego przez kierowcę ducato, kierujący oplem uderzył w bok fiata, po czym fiat zjechał na chodnik, uszkodził lustro drogowe i wywrócił się na bok. Na szczęście ani kierowcom ani pasażerce opla nic się nie stało. Mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci, w związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego zatrzymali uprawnienia do kierowania kierowcy fiata ducato i sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.


źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 26.08.2019, 09:48 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 2124
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.