NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE
GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup. Miała 2 promile

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 40-letniej mieszkance powiatu brodnickiego, która w miniony piątek (23.08.) kierowała samochodem mając 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drewniany słup.
Do zdarzenia doszło w miniony piątek (23.08.) kilka minut po godz. 20.00. Dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Mileszewy, prawdopodobnie pijana kobieta kierując samochodem uderzyła w słup. Dyżurny natychmiast na miejsce zdarzenia wysłał patrol mundurowych z Jabłonowa Pomorskiego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia w rozmowie ze świadkiem ustalili, że kierująca fordem focusem, straciła panowanie nad pojazdem, zmusiła kierującą innym pojazdem do gwałtownego hamowania, po czym uderzyła w drewniany słup. Po zbadaniu stanu trzeźwości kierującej focusem okazało się, że mieszkanka powiatu brodnickiego ma 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta po niezbędnych czynnościach została przekazana pod opiekę znajomego. 40-latka za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 26.08.2019, 12:29 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1882
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Za głupie babsko. Dobrze,że to słup..............! Stanowczo za małe kary dla pijusów
Dodany 27.08.2019, 08:36 przez ninka