baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Brodnica Pop Festival 2019

W związku z ciągle rosnącą popularnością anglojęzycznej muzyki w naszym kraju, kierujemy do polskich wokalistów nową propozycję. I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anglojęzycznej "Brodnica Pop Festival" już we wrześniu tego roku będzie areną zmagań wokalnych w Brodnicy - piszą na swojej witrynie internetowej organizatorzy imprezy. Główna nagroda dla laureata to 1500 zł. Imprezie patronuje Powiat Brodnicki.
Brodnica Pop Festival 2019 odbędzie się w dniach od 19 do 21 września br w Brodnickim Domu Kultury, który jest organizatorem przedsięwzięcia. Impreza jest szansą dla młodych wokalistów, którzy świetnie radzą z językiem angielskim, a zarazem marzą o karierze estradowej. Wszystkim zainteresowanym na zgłoszenia pozostało już tylko sześć dni. Chętni do udziału w warsztatach wokalnych mają więcej czasu na zgłoszenie - jeszcze 16 dni. Liczba miejsc jest ograniczona.
W trakcie trzydniowej imprezy na uczestników czeka wiele wydarzeń (szczegóły na plakacie). Będzie m.in. koncert inaugurujący, konkurs wokalny oraz warsztaty wokalne z Natalią Lubrano - wokalistką z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzycznej Wrocławia, absolwentką m.in. Szkoły Muzycznej 'Jazz a Tours' we Francji w klasie wokalu, finalistką programów telewizyjnych The Voice of Poland 5 oraz Must Be The Music 10, nauczycielką śpiewu, która będzie też festiwalową jurorką. Razem z nią prezentacje na estradzie w BDK oceniać będą również: Patryk Skoczyński - wokalista, kompozytor, autor tekstów oraz producent, finalista VI edycji programu The Voice of Poland w drużynie Marii Sadowskiej, absolwent szkoły wokalnej pod przewodnictwem Moniki Warakomskiej, aktualnie pracujący nad debiutancką płytą oraz Maciej Zieliński - wokalista, uczestnik telewizyjnych show muzycznych, m. in. V edycji programu The Voice of Poland w drużynie Tomsona i Barona. Organizator serii koncertów 'Raz Do Roku' odbywających się w Brodnicy od sześciu lat, student lingwistyki stosowanej.
Warto zaprezentować się przed tak wymagającym jury, żeby powalczyć o sukces, a przede wszystkim zebrać nowe doświadczenia.

Więcej na stronie www.brodnicapopfestival.syskonf.pl

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 29.08.2019, 10:33 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 356

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.