NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE
GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Kierowca golfa miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie

Nietrzeźwy kierowca, którego z drogi wyeliminował brodnicki dzielnicowy, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W miniony weekend, brodnicki dzielnicowy pełniąc służbę w podległym rejonie służbowym, w miejscowości Gaj-Grzmięca, zatrzymał do kontroli drogowej vw golfa. Podczas kontroli, policjant wyczuł od kierowcy zapach alkoholu. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 37-latek ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do brodnickiej komendy. Tam policjant zatrzymał mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami i po czynnościach zwolnił do miejsca zamieszkania. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 02.09.2019, 13:20 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1025
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
ul. Krańcowa. Proponuję tam częściej "badać" kierowców , szczególnie w późniejszych godzinach.
Dodany 03.09.2019, 08:34 przez wp
Super! I max kary!
Dodany 02.09.2019, 22:20 przez inny kierowca