baner Baner

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Najlepsi polscy bukmacherzy. W których firmach warto grać?

Choć po wprowadzeniu tak zwanej ustawy hazardowej wielu graczy obawiało się problemów z wyborem bukmachera, które oferta odpowiadałaby im w stu procentach i sądziło, że na polskim rynku pozostanie jedynie kilka firm. Jak się jednak okazało, takie obawy były całkowicie nieuzasadnione, bo mimo nowych regulacji rynek zakładów bukmacherskich jest w naszym kraju nadal różnorodny i dynamiczny. Wśród wielu obecnych na nim buków największym uznaniem klientów cieszą się następujące firmy:

  1. STS – zakłady bukmacherskie

  2. ETOTO – bukmacher

  3. Totolotek – polski bukmacher

  4. Betclick – legalny bukmacher

STS – zakłady bukmacherskie

STS to największy polski bukmacher, który pierwsze zakłady przyjął już w 1997. Od tamtej pory sieć rozrosła się na cały kraj – posiada punkty naziemne w wielu polskich miastach i innych miejscowościach, a jej załoga liczy ponad 1,5 tysiąca osób. Od kilku lat STS prowadzi też serwis internetowy, który ze względu na czytelność, prostotę obsługi i różnorodność oferty niejednokrotnie wygrał już ranking bukmacherów.

ETOTO – bukmacher

ETOTO nie może co prawda pochwalić się tak długim stażem jak poprzednik – na polskim rynku działa wszak dopiero od 2011, ale przez te kilka lat zdążyła zdobyć uznanie polskich graczy. Prawdziwa popularność ETOTO zaczęła się jednak dopiero po 2017, kiedy firma udostępniła zupełnie nową stronę internetową i zdobyła licencję Ministerstwa Finansów, stając się jednym z pierwszych buków działających legalnie po zmianie przepisów.

Totolotek – polski bukmacher

Totolotek to jeden z najważniejszych polskich bukmacherów i zarazem tych najstarszych – w branży działa już od 1992, zaś w 2013, jako jedna z pierwszych firm w naszym kraju, umożliwił także zawieranie zakładów online. Obecnie marka jest własnością niemieckiej grupy, jednak nadal z dumą wspiera polskich sportowców. Jest między innymi oficjalnym sponsorem zmagań o piłkarski Puchar Polski, a poza tym finansowała takie drużyny jak Górnik Zabrze, białostocką Jagiellonię, Wisłę Kraków lub Lechię Gdańsk.

Betclick – legalny bukmacher

Betclick to jeden z zagranicznych bukmacherów, którzy uzyskali licencję polskiego Ministerstwa Finansów pozwalającą na prowadzenie działalności na obszarze naszego kraju. Polscy gracze szybko przekonali się do oferty zarejestrowanej na Malcie firmy. Przekonała ich między innymi różnorodna oferta oraz atrakcyjne kursy i promocje. Oferowany przez Betclic kod bonusowy umożliwia zaś zaczęcie przygody z obstawianiem zakładów bez konieczności wpłacania własnych środków.źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 02.09.2019, 16:15 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 2122

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.