9 WRZEŚNIA, O GODZ. 17:00, ZAPRASZAMY DO BRODNICKIEGO DOMU KULTURY NA INAUGURACJĘ SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2019/2020!
Zajęcia wznawiają wszystkie pracownie BDK, a podczas oficjalnego otwarcia instruktorzy przedstawią ofertę programową na najbliższy sezon artystyczny. Tego dnia odbędzie się również nabór do sekcji, pracowni artystycznych i klubów zainteresowań, działających w BRODNICKIM DOMU KULTURY,jeśli więc chcesz skorzystać z naszej oferty, nie zwlekaj, zapisz się na zajęcia już 9 WRZEŚNIA!
Na zajęcia do poszczególnych sekcji zapraszają:
Instruktor Joanna Nehring-Roszkowska: Pracownia wokalna BDK (zajęcia indywidualne, poprzedzone przesłuchaniem)
Instruktor ANETA GIEMZA-BARTNICKA (Aneta Giemza-Bart:) Młodzieżowy Teatr "CBR’60",
Teatrzyk dziecięcy "Nie z tej beczki",
Koło recytatorskie "Sztuka mowy".
Instruktor Karina Rybszleger: Zespół Tańca Nowoczesnego "Uniq Junior"
(hip-hop, disco dance: 5-7 lat),
Szkółka Tańca Nowoczesnego "Uniq"
(hip-hop, disco dance: 8-12 lat).
Instruktor Maciej Zayda Zajda: Brodnicka Grupa Taneczna "Good lock":
gr. młodsza (6-12 lat) i gr. starsza (13-19 lat),
ZUMBAKIDS młodsi (3-5 lat),
ZUMBAKIDS starsi (6-13 lat),
PARTY FIT - zajęcia taneczne dla dorosłych,
Taniec aktywnego seniora - zajęcia taneczne dla seniorów ze STOWARZYSZENIA "OD NOWA"
Taniec ludowy (6-12 lat)
Instruktor Magdalena Dobrosielska-Jankowska: Pracownia rysunku, malarstwa, ceramiki i małej formy rzeźbiarskiej (od lat 12)
Instruktor Marcin Szymielewicz: Pracownia rysunku i malarstwa (grupa 6-8 lat, 9-11 lat)
Instruktor Mateusz Gutfeld: *Grupa Cyrkowa"BeDeKus"
Ponadto, w Brodnickim Domu Kultury działają: - Szkoła Tańca Współczesnego Daria Szczecińska (grupa 8-12 lat i grupa 13-19 lat oraz zajęcia z tańca ludowego)
- Szkoła Tańca Towarzyskiego "J&K Drobotko" Konrad Drobotko, Julita Drobotko
(zajęcia dla dorosłych - gr. początkująca i gr. zaawansowana)
- Szkoła Tańca House of Dance Marka Tęgowskiego:
- zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-7 lat (grupa początkująca i zaawansowana),
- jazz dla początkujących
- Dyskusyjny Klub Filmowy "Brodnica", Kinoteka Brodnica (opiekun Kasia Watkowska)
- JOGA dla POCZĄTKUJĄCYCH
instruktor Joanna Laskowska
- BRODNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - trener ANITA MATURA
(dzieci i młodzież)
- Kółko szachowe - opiekun Marcin Mackiewicz
poniedziałek, godz. 16:30
- Miejski Chór "Canto Grazioso" - dyr. Iwona Mrozinska
- Miejska Orkiestra Dęta - kapelmistrz Wojciech Seliwiorstow
- Klub Brydżowy - opiekun Kazimierz Namysł
- Klub Seniora "BRODNICZANKA" - opiekun Barbara Glinka
- Klub Seniora "ZIEMIA MICHAŁOWSKA" - opiekun Teresa Ostrowska
- Samodzielne Zakładowe Koło Emerytów i Rencistów "POLMO"
- Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, koło w Brodnicy
- Sala prób dla zespołów muzycznych - opiekun Kacper Kepa
BDK