NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE
GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Zamknięcie ulicy odwołane

W związku z informacją przekazaną przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie o odwołaniu prac związanych z wycinką drzew na ulicy Tylnej, ruch w tym regionie odbywać się będzie normalnie.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 12.09.2019, 15:27 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 846
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Drzewa duże, ale stan ich jest zły. Dlatego stanowią zagrożenie. Ci którzy chcą by pozostały niech je sobie najpierw obejrzą ( wypróchniałe tw. dziuple, środek drzewa pusty, możliwość rozłamania rozwidlenia i nawet po lekkim wietrze spadające gałęzie) i napiszą oświadczenie, że poniosą wszelkie konsekwencje w związku ze szkodami poczynionymi przez drzewa budowlom, samochodom i ludziom. Właściciel drzew będzie mógł wtedy spać spokojnie.
Dodany 13.09.2019, 07:59 przez Aradel
Drzewa zasłaniają tylko piękne obiekty i nacierają na samochody, ptaki tylko brudzą, co niewybetonowane, to tylko błoto, co żyje w lesie, powoduje tylko wypadki drogowe, co żyje w trawie czy w wodzie, roznosi choroby i ma tasiemce. Wyciąć i wybić!
Dodany 13.09.2019, 01:06 przez gucio
Zasłaniają piękny obiekt.
Dodany 12.09.2019, 14:05 przez xxx
A komu te piękne drzewa przeszkadzają?
Dodany 12.09.2019, 11:08 przez Cyklista