BRZOZY

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Stracił prawo jazdy. Pomogła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Policjanci z brodnickiej drogówki zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania. 20-latek stracił swoje prawo jazdy w momencie, gdy mundurowi sprawdzali miejsce, które zostało wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowcy mieli tam przekraczać prędkość.
W sobotni wieczór policjanci z brodnickiej drogówki sprawdzając miejsce wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, gdzie dochodzi do przekraczania prędkości przez kierowców zatrzymali jednego z nich. Przy ulicy Kolejowej w Brodnicy, 20-letni kierowca toyoty zlekceważył przepisy prawa o ruchu drogowym, przekraczając prędkość w terenie zabudowanym o 51 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy. Otrzymał również mandat w wysokości 500 złotych za popełnione wykroczenie, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie do przekazywania informacji na temat różnego rodzaju zagrożeń. Każde zgłoszenie naniesione na mapę jest sprawdzane i weryfikowane przez policjantów.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 24.09.2019, 15:14 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1464
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo! Wy z nami, my z Wami!
Dodany 25.09.2019, 11:14 przez CBR
Brawo ! Tak trzymać dalej.
Dodany 25.09.2019, 07:36 przez Br

JEDEN PROCENT PODATKU DLA ORGANIZACJI I OSÓB PRYWATNYCH Z NASZEGO REGIONU