baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Wyścigi ciągników na początek jesieni

Festyn "Barwy Jesieni" w Janówku z głównym punktem programu, jakim są wyścigi ciągników, to wydarzenie, które już na stałe zagościło w kalendarzu imprez powiatu brodnickiego. Kolejna edycja jesiennego pikniku odbędzie się w niedzielę, 29 września. Na festyn zaprasza społeczność sołectwa Janówko i Gmina Brzozie, a także Powiat Brodnicki, który jest partnerem przedsięwzięcia.
Festyn odbędzie się na boisku wiejskim w Janówku od godz. 14 do 20. Gwoździem programu będą - jak zawsze - organizowane we wsi od lat wyścigi ciągników. Rywalizacji traktorów - które staną na starcie w dwóch kategoriach: do 80 KM i powyżej 80 KM - towarzyszyć będzie część piknikowa. Zaplanowano zabawy i animacje dla dzieci. Czynne będą: kawiarenka, mała gastronomia i stoiska handlowe. Zaplanowano też wspólną biesiadę uczestników.
Inicjatorem i głównym organizatorem imprezy jest radna powiatu brodnickiego Małgorzata Smoczyńska, którą mocno wspierają w organizacji festynu Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich, mieszkańcy wsi oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej "Po Drodze". Partnerem wydarzenia jest Powiat Brodnicki oraz Automobilklub Toruński.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 25.09.2019, 12:42 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1478

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.