BRZOZY

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany kierowca spowodował kolizję drogową

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu kierowcy skody, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem i spowodował kolizję drogową. Brodniczanin miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (4.10.) kilka minut po godz. 22.00 w Brodnicy  przy ul Lidzbarskiej. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalił, że kierujący skodą nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył peugeota, którym kierowała 21-letnia kobieta. Siła uderzenia była tak duża, że peugeot uderzył w tył poprzedzającego fiata punto. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Jak się okazało, 34-letni kierowca skody był pijany. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w  organizmie. Policjanci zatrzymali brodniczanina i przetransportowali do brodnickiej komendy. Tam zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami i po niezbędnych czynnościach zwolnili do miejsca zamieszkania. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, 34-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 07.10.2019, 12:08 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 1751
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Bez publikacji kary nie ma efektu odstraszającego! I tak to funkcjonuje od lat, a pani policjantka będzie mogła do emerytury odwiedzać przedszkolaków. Czy wreszcie to do odpowiednich organów dotrze? Przez wasze niechlujne podejście do sprawy nie czujemy się bezpieczni na drodze!
Dodany 08.10.2019, 17:23 przez szary obywatel
grozi grozi grozi..może napiszecie na jakimś przykładzie jakie faktyczne kary zostały nalozone..
Dodany 07.10.2019, 16:26 przez qqq
Dodatkowo powinna być konfiskata auta może coś by nauczyło, brak słów.
Dodany 07.10.2019, 13:50 przez jj

JEDEN PROCENT PODATKU DLA ORGANIZACJI I OSÓB PRYWATNYCH Z NASZEGO REGIONU