BRZOZY

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany kierowca ciężarówki przyjechał na rozładunek towaru

Brodniccy policjanci w miniony piątek zatrzymali kierowcę ciężarówki, który w stanie nietrzeźwości przyjechał do jednego z zakładów na rozładunek towaru. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami. Kierowca "wpadł" dzięki czujności jednego z pracowników zakładu.
W miniony piątek (4.10.) około kilka minut przed godz. 12.00  brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie od pracownika jednego z zakładów, że na teren firmy, na rozładunek towaru przyjechał  kierowca ciężarówki od którego wyraźnie czuć alkohol. Dyżurny natychmiast we wskazane miejsce wysłał patrol mundurowych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy i okazało się, że 56-latek ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ciężarówka została zabezpieczona na terenie zakładu, a mieszkaniec Olsztyna trafił do brodnickiej komendy. Od kierowcy pobrano krew do badań. Policjanci zatrzymali mężczyźnie  uprawnienia do kierowania pojazdami. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 07.10.2019, 15:25 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 4595
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
@Anonym - Dla tych, którzy są zainteresowani dezorganizowaniem życia społecznego to „donos”, dla obywateli mających świadomość, że Polska to my, to dowód troski o przestrzeganie norm dla dobra nas wszystkich.
Dodany 11.10.2019, 20:33 przez Pozdrawiam
Donos to najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej
Dodany 11.10.2019, 20:01 przez Anon
A dlaczego filipku pytasz?
Dodany 08.10.2019, 17:10 przez ?
a zgłosił od razu czy dopiero jak mu towar rozładował?
Dodany 07.10.2019, 16:35 przez filipek

JEDEN PROCENT PODATKU DLA ORGANIZACJI I OSÓB PRYWATNYCH Z NASZEGO REGIONU