baner
Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

31 października 2019 r. w brodnickich szkołach odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnicy. Wybory będą trwały od godz. 9.00 do godz. 15.00.
Do Rady kandydować mogą uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych i uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Kampania wyborcza do Młodzieżowej Rady już ruszyła. Zapraszamy młodych ludzi z Brodnicy, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu swojego miasta do wzięcia udziału w wyborach. Więcej informacji o wyborach można uzyskać w szkołach lub w Wydziale Rozwoju, Współpracy Zewnętrznej i Informacji Urzędu Miejskiego w Brodnicy pod numerem telefonu 564930363.
Młodzieżowa Rada Konsultacyjna Miasta Brodnicy ma charakter konsultacyjny, reprezentuje interesy brodnickiej młodzieży, wspiera ich aktywność oraz upowszechnia ideę samorządności. Rada liczy 27 osób i są nimi uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Brodnicy. Uczestnictwo w działaniach Rady pozwala młodzieży na zrealizowanie ciekawych przedsięwzięć, które wpisały się już w kalendarz imprez i wydarzeń miejskich. Są to m.in. Rap & Reggae Night, Maraton Filmowy czy Turniej Piłki Siatkowej i Nożnej "Bo my damy radę".

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 08.10.2019, 12:39 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 550

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.