baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Spotkanie z Marietą Marecką

Brodnicka książnica zapraszam do Pałacu Anny Wazówny na spotkanie z Marietą Marecką - prowadzącą program na kanale Kuchnia+ "ABC Gotowania" oraz "365 Obiadów Mariety Mareckiej", autorką książki "ABC Gotowania". Spotkanie zaplanowano na wtorek 15 października o godz. 17.30 w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Wstęp wolny.
Marieta Marecka od 6 lat prowadzi programy kulinarne na kanale Kuchnia+. Na początku było "ABC gotowania", a od 3 lat "365 Obiadami Mariety Mareckiej". Przy okazji programów powstały już trzy książki z serii "ABC gotowania", tworzy się kolejna i ujrzy światło dzienne jesienią 2019 roku. Od czasu do czasu publikuje felietony i przepisy kulinarne w różnych magazynach kobiecych oraz na portalach tematycznych. Swoją przyszłość wiąże z "kucharzeniem", mediami, podróżami i z rozpuszczaniem kulinarnym swego synka. Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu, a pracę licencjacką i magisterską dla odmiany pisała o modzie na gotowanie.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 08.10.2019, 12:41 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 756

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.