BRZOZY

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany i bez uprawnień wpadł dzięki anonimowemu zgłoszeniu

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu mieszkańcowi Górzna, który został zatrzymany przez brodnickich policjantów. Mężczyzna kierował samochodem mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierowca został zatrzymany dzięki anonimowemu zgłoszeniu.
Wczoraj (9.10.) kilka minut przed godz. 22.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który porusza się pojazdem bmw w kierunku miejscowości Świedziebnia. Dyżurny natychmiast do wskazanej miejscowości wysłał patrol policjantów ruchu drogowego. W miejscowości Świedziebnia policjanci zauważyli bmw, które poruszało się od prawej do lewej krawędzi jezdni. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd i poddali kierowcę badaniu alkotestem. Okazało się, że 36-latek nie dość, że był pijany, bo miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie, to nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci zatrzymali mieszkańca Górzna i przetransportowali do brodnickiej komendy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, mieszkaniec powiatu odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 10.10.2019, 11:20 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 2029
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.

JEDEN PROCENT PODATKU DLA ORGANIZACJI I OSÓB PRYWATNYCH Z NASZEGO REGIONU