baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Cztery pory rzeki

25 października o godz. 18:00 w Galerii Brama Muzeum w Brodnicy odbędzie się wernisaż wystawy Dariusza Sarnowskiego "Cztery pory rzeki". Wystawa, którą można zwiedzać od 26 października br., to niewielki, ale jakże ciekawy fragment obrazów i przeżyć, które dane było autorowi utrwalić. Przedstawia świat przepełniony śpiewem ptaków, klangorem żurawi, poprzecinany ścieżkami wielu gatunków zwierząt.
Dariusz Sarnowski – fotograf, dziennikarz, miłośnik przyrody. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Polskie Media. Współtwórca i wieloletni prezes Okręgu Śląskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Zawodowo związany z prasą przyrodniczo-łowiecką. Współpracował z większością periodyków traktujących o polskiej przyrodzie jako autor zdjęć, reportaży i opowiadań. Reporter, fotoedytor, a następnie redaktor naczelny miesięcznika Magazyn Sezon. W programie "Natura" emitowanym w 3 programie TVP redagował i prowadził blok o fotografii przyrodniczej.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 23.10.2019, 11:58 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 548

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.