NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE - GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Opiekun szyty na miarę

Zapraszamy do zgłoszenia się po BEZPŁATNY podręcznik dla Opiekunów Osób z chorobami otępiennymi "Opiekun szyty na miarę". Podręcznik ten jest zwieńczeniem 10-letnich doświadczeń w pracy z osobami chorymi w trybie indywidualnym, grupowym oraz z członkami ich rodzin. Intencją autorek jest dostarczenie Opiekunom kompleksowego materiału wspierającego ich w każdym etapie choroby i dostarczającego im zbiory praktycznych rozwiązań mogących służyć za przykłady/wskazówki do wykorzystania w codziennym wspieraniu chorych. Poradnik powstaje w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014 – 2020.
Poradnik będzie dystrybuowany bezpłatnie w grudniu 2019 roku.
Kto może otrzymać poradnik?
Poradnik mogą otrzymać osoby w wieku 60+, które opiekują się osobami z chorobami otępiennymi. Wiek osoby zgłaszającej będziemy identyfikować na podstawie daty urodzenia.
Jak można pomóc?
Szczególnie zależy nam na dotarciu do osób z mniejszych miejscowości i wsi, dlatego prosimy o wsparcie w jak najszerszym dotarciu z informacją o takiej możliwości i – o ile jest taka możliwość – wydrukowaniu plakatu i dystrybucji w Państwa społeczności.
Jak można zamówić poradnik?
Poradnik można zamówić: wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.wyspypamieci.com.pl bądź wysyłając mail na adres fundacja@wyspypamieci.com.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Podręcznik". W mailu prosimy podać:
– imię i nazwisko
– adres korespondencyjny
– datę urodzenia – oświadczenie, że sprawuje się opiekę nad osobą z chorobą otępienną, – zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Wyspy Pamięci oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (RODO).
Ilość podręczników do dystrybucji: 1000 sztuk Serdecznie zapraszamy!

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 05.11.2019, 11:20 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 388

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Witam, rozumiem, że opiekunka instytucjonalna ma być również w wieku 60+.
Dodany 06.11.2019, 11:12 przez zainteresowana
Szanowni Państwo,w związku z bardzo dużym zainteresowaniem możliwością pozyskania poradnika "Opiekun szyty na miarę" informujemy, że: 1. warunki projektu ASOS obligują nas do dystrybucji poradnika wśród osób indywidualnych w wieku 60+ (można poprosić kogoś z rodziny o złożenie zamówienia) 2. podręcznik mogą zamawiać opiekunowie rodzinni, instytucjonalni, wiodący i wspierający ale należy to zrobić imiennie. 3. w związku z powyższym nie możemy realizować zamówień zbiorczych (możemy zrobić zbiorczą wysyłkę). 4. bardzo prosimy o wsparcie seniorów, którzy nie obsługują komputera w złożeniu zamówień
Dodany 06.11.2019, 09:02 przez Fundacja Wyspy Pamięci
Dlaczego dla osób 60+,młodsze osoby potrzebują wsparcia
Dodany 05.11.2019, 12:47 przez zainteresowana