baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Myśliwi dzieciom

Ponad dwa i pół tysiąca złotych zebrali dla podopiecznych Domu Dziecka w Brodnicy myśliwi z Porozumienia Kół Łowieckich "Kult św. Huberta" Rejonu Brodnickiegopodczas hubertowskiego polowania, które odbyło się 2 listopada br. Pieniądze 4 listopada, w obecności starosty Piotra Boińskiego, przekazał Justynie Ignalewskiej, dyrektor DD, prezes PKŁ Michał Fiszer.

Myśliwi Porozumienia Kół Łowieckich "Kult św. Huberta" Rejonu Brodnickiego święto swojego patrona uczcili w tym roku w wyjątkowy sposób, organizując spontaniczną akcję charytatywną. Podczas tradycyjnego hubertowskiego polowania, które odbyło się w 13 kołach rejonu, przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na Dom Dziecka w Brodnicy.

Plonem myśliwskiej kwesty było zebranie kwoty 2570 złotych i 10 dolarów nowozelandzkich. Pieniądze zostały przekazane dyrektor Domu Dziecka w Brodnicy Justynie Ignalewskiej przez prezesa Porozumienia Kół Łowieckich Rejonu Brodnickiego Michała Fiszera w obecności starosty brodnickiego Piotra Boińskiego, który zgodził się pełnić rolę gospodarza tej sympatycznej ceremonii. Dyrektor nie ukrywała zaskoczenia i wielkiej radości. Dziękując w imieniu obdarowanych, zapewniła, że będą z pożytkiem dla nich wykorzystane.

Prezes Michał Fiszer na pamiątkę wydarzenia otrzymał od starosty Piotra Boińskiego zestaw suwenirów promocyjnych Powiatu Brodnickiego.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 09.11.2019, 11:14 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 577

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Przestańcie litować się nad dziećmi z domu dziecka, im brakuje rodziców a nie pieniędzy. Takie ślizganie się na biednych okaleczonych emocjonalnie, do czego tu pomoc????
Dodany 02.12.2019, 18:47 przez ela
Myśliwi trzymajcie się z dala od dzieci z waszymi krwawymi srebrnikami, okupionymi cierpieniem istot niewinnych tak jak te biedne sierotki.
Dodany 12.11.2019, 00:56 przez filipek