baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Prawie kilogram narkotyków zabezpieczyli brodniccy kryminalni

Zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał 33-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego, w mieszkaniu którego policjanci ujawnili prawie kilogram narkotyków. Zabezpieczone środki odurzające to marihuana. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczorajszego ranka (13.11.) brodniccy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie powiatu brodnickiego należącego do 33-letniego mężczyzny, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Policjanci poinformowali mężczyznę po co przyszli. 33-latek dobrowolnie wydał policjantom pojemnik z suszem roślinnym. Po przeszukaniu mieszkalnych oraz piwnicznych policjanci ujawnili kolejne pojemniki oraz słoiki wypełnione suszem roślinnym. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie kilogram środków odurzających. Po zbadaniu narkotesterem potwierdziło się, że jest to marihuana. Mieszkaniec powiatu brodnickiego trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Dzisiaj (14.11.) mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co będzie odpowiadał przed sądem. Za to przestępstwo 33-latkowi grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 14.11.2019, 13:18 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1000

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.