baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Trzymiesięczny areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Brodniccy policjanci zatrzymali, a brodnicki sąd aresztował na okres 3 miesięcy 39-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 420 g marihuany i 1,4 g amfetaminy. To nie pierwsza wpadka aresztowanego. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (14.11.). Brodniccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którym podróżowało 5 osób. W związku z tym, że jeden z mężczyzn znany był z przestępstw narkotykowych, funkcjonariusze przeszukali wszystkich podróżujących. Podczas sprawdzania auta oraz odzieży zarówno kierowcy jak i pasażerów, policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z nieznanymi substancjami. W związku z podejrzeniem, że są to narkotyki, policjanci zatrzymali całą piątkę i przewieźli do brodnickiej komendy. Jak się okazało, zabezpieczone substancje to marihuana oraz amfetamina. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. W wyniku przeszukania domu 39-letniego brodniczanina policjanci ujawnili kolejny susz roślinny. Była to marihuana o wadze ponad 420 g. To już kolejna wpadka tego mężczyzny. Przypomnijmy, 25.10. brodniccy kryminalni w mieszkaniu tego samego mężczyzny zabezpieczyli prawie pół kilograma marihuany. Mieszkaniec powiatru brodnickiego usłyszał kolejny zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Brodnicki sąd aresztował 39-latka na okres 3 miesięcy. Zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych usłyszała również 19-letnia dziewczyna i 19-letni chłopak będący pasażerami auta, przy których policjanci znaleźli narkotyki. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 19.11.2019, 10:16 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1581

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Wygląda zupełnie jak tabaka od babki z pola 😂
Dodany 20.11.2019, 05:51 przez Policjant007
Najlepszy dowód na to, jak nieskuteczne są dotychczasowe kary.
Dodany 19.11.2019, 13:04 przez Andrzej