baner Baner

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Proceder - o filmie po filmie

30 LISTOPADA, PO FILMIE "PROCEDER", ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z DWOMA, ABSOLUTNIE FANTASTYCZNYMI ZIOMKAMI - naszymi gośćmi będą: aktorskie odkrycie polskiego kina roku 2019, Piotr Witkowski i znany w środowisku hip-hopowym, jako RX (RX Produkcja), autor muzyki do filmu "PROCEDER", Rafał Sielawa !!!
Porozmawiamy nie tylko o filmie, ale i o muzyce, którą Chada ukochał, która była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.
Przypomnijmy: "Proceder" to poruszająca historia rapera Tomasza Chady - chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.
WSTĘP WOLNY (liczba miejsc ograniczona, pierwszeństwo mają widzowie filmu "PROCEDER")


BDK

Dodano/zmodyfikowano: 29.11.2019, 18:03 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 592

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
niesamowity to był film i spotkanie po filmie, powinni go obejrzec przede wszystkim rodzice,moze by wtedy lepiej nas zrozumieli. Więcej takich spotkań bedeka!!!
Dodany 02.12.2019, 15:22 przez Arnold
Niebywałe, bandzior to teraz poeta z darem do wpadania w kłopoty.
Dodany 29.11.2019, 22:32 przez filipek