baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Filmowe spotkania w BDK

30 LISTOPADA, GOŚĆMI SPOTKANIA PO FILMIE "PROCEDER", w BRODNICKIM DOMU KULTURY, byli: aktorskie odkrycie polskiego kina roku 2019, PIOTR WITKOWSKI oraz znany w środowisku hip-hopowym, jako RX, autor muzyki do filmu, RAFAŁ SIELAWA!
Rozmawialiśmy nie tylko o filmie, ale i o muzyce, którą Chada ukochał, która była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. To był naprawdę wyjątkowy wieczór, pełen osobistych refleksji, wspomnień z planu zdjęciowego i drogocennych uwag.
Przypomnijmy: "Proceder" to poruszająca historia rapera Tomasza Chady - chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.
Na kolejne filmowe spotkania w Zbliżeniowym Kinie Visa zapraszamy 27 grudnia

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 03.12.2019, 08:32 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 467

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.