baner Baner

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Kinoteka na Walentynki

Potężna dawka inteligentnego humoru i powrót do lat 50. - tak zapowiadają się WALENTYNKI 2020 Z KINOTEKĄ. Nie wiesz z kim je spędzić? Spędź je z nami, SOLO lub w DUECIE! Widzimy się na dwóch seansach:

18:00 - "GREASE" (100 min.), reż. Randal Kleiser.
John Travolta i Olivia Newton-John, nieśmiertelne przeboje, cukierkowe stroje, rock'n'rollowy styl życia i wszystko co najlepsze w barwnych latach 50!!! "Grease" (w dokładnym tłumaczeniu: pomada do włosów) to ekranizacja jednego z najdłużej granych broadwayowskich musicali i jeden z największych fenomenów lat 70., a jednocześnie uroczy symbol kultury, mody i obyczajów lat 70. (ciekawe, że musical, który miał wyrażać nostalgię za latami 50., w wersji filmowej przywołuje raczej lata 70., naznaczone już fenomenem Elvisa Presleya). Na całym świecie film - którego realizacja kosztowała 6 milionów dolarów - zarobił 350 milionów dolarów, z czego 188 jedynie na rynku amerykańskim. I choć krytycy zgodnie twierdzą, że nie jest to w żadnym razie najlepszy film muzyczny lat 70., nie można odmówić "Grease" niezwykłego magnetyzmu, który do ekranów przyciąga już kolejne pokolenie widzów.

20:00 - "W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU" (90 min.),
reż. Woody Allen.
Nowa komedia romantyczna według scenariusza i w reżyserii Woody’ego Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji.
W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się: Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.
Uwaga
Na seanse KINOTEKI BRODNICA nie ma biletów!
KINOTEKA jest projektem finansowanym przez UM Brodnicy, z założenia oferującym Państwu bezpłatne seanse filmowe, nie ma więc żadnych biletów ani systemu rezerwacji
WSTĘP WOLNY.

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 13.02.2020, 14:43 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 494

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ale jaja , jadąc Aleją leśną , koło spa dla piesków ,patrzę tam ,pies siedzi na ławce a pan biega w labiryncie jak wściekły , jęzor do pasa , z smyczą w garści nie mógł trafi do wyjścia .
Dodany 20.02.2020, 14:35 przez Mikuś
a w Rypinie dzisiaj dwa seanse przy pełnej sali
Dodany 14.02.2020, 20:09 przez kleptomania
no i co? no i puściutko. To już symptomatyczne, że nie potraficie trafić do ludzi z ofertą. Jesteście oderwani od potrzeb społeczeństwa jak prawo od sprawiedliwości
Dodany 14.02.2020, 20:07 przez filipek