NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE - GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zabezpieczone stanowiska do nielegalnych gier hazardowych

Brodniccy policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Torunia, zabezpieczyli 4 stanowiska komputerowe do nielegalnych do gier hazardowych. Sprzęt do nielegalnych gier, ujawniony został w jednym z lokali znajdującym się w na brodnickim osiedlu.
Policjanci z Brodnicy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego, mające na celu ujawnienie nielegalnych gier hazardowych. W miniony poniedziałek (10.02.), funkcjonariusze weszli do jednego z lokali znajdującego się na jednym z brodnickich osiedli. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli 4 stanowiska komputerowe do nielegalnych do gier hazardowych. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej.
Przestępstwo posiadania nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tym karom łącznie.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 13.02.2020, 10:35 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1953

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Minie tydzień i następne będą tak jak zawsze. Andrzej znowu będzie butelki zbierał po klientach na nowy gajer 😁
Dodany 13.02.2020, 18:04 przez Świeca
Andrzej trzymaj się 😀
Dodany 13.02.2020, 10:44 przez WSP