baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > O pożyczkach w nowych terminach

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców na cotygodniowe dyżury w Starostwie Powiatowym w Brodnicy. Od przyszłego tygodnia konsultacje odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w środy i czwartki w godzinach od 12 do 15. Najbliższy dyżur odbędzie się w czwartek, 13 lutego.
W brodnickim starostwie przy ul. Kamionka 18 bezpłatnych porad zainteresowanym przedsiębiorcom udzielać będzie Małgorzata Kmiecik. Konsultantka doradzi na temat możliwości pozyskania źródeł finansowania na prowadzenie i rozwój działalności gospodarczej.
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. został utworzony w 2004 roku przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego, który jest jego udziałowcem. Fundusz nie jest nie prowadzi działalności komercyjnej, a zysk przeznaczany jest na działalność statutową i podwyższanie kapitału pożyczkowego.
Celem działalności Spółki jest wspieranie powstawania i rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwoju ekonomii społecznej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w szczególności przez ułatwianie dostępu do finansowania, szkoleń, doradztwa, infrastruktury okołobiznesowej oraz współdziałania nauki i biznesu.
Główną działalnością Funduszu jest wspieranie przedsiębiorczości poprzez udzielanie pożyczek mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z województwa kujawsko-pomorskiego, ze środków europejskich oraz własnych. Fundusz dociera do przedsiębiorców działających na terenie całego województwa, oferując im możliwość pozyskania źródeł finansowania na prowadzenie i rozwój działalności gospodarczej. Z systematycznych konsultacji w brodnickim starostwie mogą korzystać zainteresowani przedsiębiorcy z powiatu. Zapraszamy!


źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 13.02.2020, 10:44 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 216

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.