DODAJ KOMUNIKAT ZA DARMO - powiadom swoich klientów o zmianach w funkcjonowaniu Twojej firmy. Do 29 marca nie pobieramy żadnych opłat, dajemy darmowe pakiety.

baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Rozlicz PIT w Brodnicy - wspieraj lokalnie

Urząd Miejski w Brodnicy uzyskał dostęp do przygotowanego w ramach realizacji projektu "Wspieraj lokalnie" programu do rozliczeń PIT. Program jest w pełni funkcjonalny i gotowy do użycia, służy do rozliczania deklaracji PIT. Każdy podatnik, który skorzysta z programu, będzie mógł przekazać 1% jednej z organizacji działającej w naszym regionie.
Korzystając z oferty programu “WSPIERAJ LOKALNIE":
- wychodzimy z inicjatywą wsparcia i promocji lokalnych OPP;
- udostępniamy i ułatwiamy dostępu do listy OPP z Brodnicy
- przyczyniamy się do szerzenia idei wsparcia lokalnych organizacji i świadomej regionalnej pomocy
- oferujemy pomoc w zbiórce 1% dla organizacji lokalnych, które często nie mają tak dużej siły przebicia w celu reklamy, jak duże ogólnopolskie organizacje, a działają lokalnie i pomagają Naszym mieszkańcom;
- dzięki liście organizacji z Naszego regionu, mają Państwo ułatwiony dostęp i decyzję do przekazania 1%;

link do rozliczenia

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 25.02.2020, 13:13 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 867

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Niech Was ręka boska broni! Nie bądźcie frajerami, nie rozliczajcie podatków w necie przez żadne prywatne firmy. Podczas rozliczenia taka firma ma dostęp do wszystkich waszych danych z PITu, które przechodzą przez ich system. Chyba ktoś wziął prowizję, bo trudno mi inaczej wytłumaczyć, że miasto nagania mieszkańców prywatnej firmie aby jej ujawnili swoją sytuację majątkową. Macie problem z rozliczeniem korzystajcie z pomocy Urzędu Skarbowego, serwisu Ministerstwa finansów podatki.gov.pl lub profesjonalnego doradcy podatkowego, na każdym rogu w Brodnicy jest biuro rachunkowe.
Dodany 25.02.2020, 15:02 przez filipek
A tu się okazało, że sądow nie dzieciak powinien być przy ojcu i matka, którą wszczęła awanturę na całą Europę, miała chłopaka nielegalnie.
Dodany 18.02.2020, 21:37 przez Ada