NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE - GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Kiermasz Wielkanocny

4 KWIETNIA 2020 zapraszamy na Duży Rynek w Brodnicy, na KIERMASZ WIELKANOCNY.
Na Kiermaszu można będzie kupić lub po prostu obejrzeć różnokolorowe pisanki, palmy, baranki wielkanocne, serwetki na świąteczne koszyki i inne wyroby związane z Wielkanocą, które mogą być doskonałą formą świątecznego upominku. Zależy nam na propagowaniu wyrobów rękodzielniczych naszych regionalnych twórców, dlatego zachęcamy lokalnych rzemieślników do uczestnictwa w Kiermaszu i wystawianiu własnych stoisk. Wystarczy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA i w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do 15 MARCA 2020 i przesłać ją na e-mail bdk6@wp.pl, koniecznie z dopiskiem "KIERMASZ 2020" REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania ze strony www.bdk.brodnica.net.


BDK

Dodano/zmodyfikowano: 02.03.2020, 10:25 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 421

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.