baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Instruktorzy WTZ w kontakcie z uczestnikami

- W tych trudnych chwilach jesteśmy z Wami. Mam nadzieję, że to, czego dokonaliśmy z naszymi uczestnikami, zdołamy utrzymać po powrocie do normalności - napisała Barbara Tuptyńska, kierownik WTZ w Brodnicy do swoich podopiecznych. Zapewniła jednocześnie, że instruktorzy terapii w WTZ w Brodnicy są w stałym kontakcie e-mail i telefonicznym z uczestnikami i rodzicami.

O stanie zdrowia i potrzebach uczestników WTZ instruktorzy na bieżąco informują kierownika i zastępcę. Kierownik utrzymuje stały kontakt z kierowcą i pracownikiem gospodarczym, którzy niosą pomoc w sytuacji, kiedy jest ona niezbędna. Księgowa na bieżąco prowadzi dokumentację finansową. Psycholog, fizjoterapeuta i instruktor ds. usprawniania ruchowego pracują w oparciu o kontakty telefoniczne i email.

- Miejmy nadzieję, że sytuacja niebawem wróci do normy i będziemy pracować na rzecz ludzi, którym mogą pomóc tylko inni ludzie - napisała Barbara Tuptyńska. - Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim dużo zdrowia. Papież powiedział: "Kiedy nie mamy Jezusa w chlebie, szukajmy go w drugim człowieku". Pozdrawiam w imieniu Rady Programowej WTZ w Brodnicy - dodała kierownik WTZ.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 01.04.2020, 15:59 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 470

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.