TK TECHNOLOGY Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Do rejestracji tylko auta nowe i przedsiębiorców

W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Brodnicy będą rejestrowane tylko pojazdy nowe oraz przedsiębiorców, niezbędne do prowadzenia działalności. Taki zakres rejestracji pojazdów został wprowadzony w związku z ogłoszonym stanem epidemii.

Wnioski o rejestrację można składać za pośrednictwem platformy e-PUAP. Również zawiadomienia o zbyciu lub nabyciu pojazdów w dalszym ciągu będzie można dokonywać drogą elektroniczną.

Szczegóły

Przypominamy ponadto, że kierujący pojazdem nie jest zobowiązany mieć przy sobie i okazywać na żądanie uprawnionego organu dowodu rejestracyjnego - uchylony pkt 2 art. 38 ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2020r. poz. 110).

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 01.04.2020, 16:01 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 1163

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Kocie , nie wiesz o czym mówisz. Służba zdrowia będzie zawsze deficytowa. Żebranie o krew ? Człowieku , chyba nie doświadczyłeś w rodzinie ciężkiej choroby! Ja mam ojca chorego na nowotwór , walczy z nim już 4 lata , i uwierz ,że jego ubezpieczenie, które płacił przez 25 lat nie pokryłoby kosztów leczenia.Przestań polemizować z tematem , którego nie ogarniasz.
Dodany 04.04.2020, 08:31 przez Tomek
cokolwiek chcesz załatwić to albo numer zajęty albo nikt nie podniesie słuchawki taki mamy kontakt wirtualny, dopiero teraz widać na jaki kryzys Polska jest przygotowana, nie mają nic - jedno co im dobrze wychodzi to żebranie o krew o maseczki o rękawiczki i nawet o żarcie. Szpitale to są tak zaopatrzone jak po pożarze, wirus to nie ogień i nie złodziej, podobno Owsiak tak obdarzał szpitale i darczyńcy i UNIA a ciągle pusto.Nawet nie chcę myśleć co by było jakby wybuchła wojna to tylko się wieszać, też może nie było by na czym.
Dodany 03.04.2020, 18:56 przez kot
Wszystkie urzędy są pozamykane dla fizycznego kontaktu. Do złożenia takiego wniosku, do załatwienia wszystkich spraw urzędowych w formie elektronicznej potrzebny jest profil zaufany. Z założeniem takiego profilu nie ma problemu trwa to chwilę ale robi się problem z potwierdzeniem takiego wniosku. Oczywiście można potwierdzić przez T-mobile lub kilka wybranych banków. Jeżeli telefon mamy w innej sieci a konto w takim banku który nie jest na liści, pozostaje tylko urząd miasta i tu kółko się zamyka.Tak jak pisałem wyżej "Wszystkie urzędy są pozamykane dla fizycznego kontaktu". NONSENS!!!
Dodany 02.04.2020, 08:17 przez dar