baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Prawie 280g amfetaminy zabezpieczyli brodniccy kryminalni

Zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszała 29-letnia mieszkanka Brodnicy, w mieszkaniu której policjanci ujawnili prawie 280 g amfetaminy i 1 tabletkę ecstasy. Kobiecie grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Wczorajszego ranka (4.05.) brodniccy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie Brodnicy należącego do 29-letniej kobiety, którą podejrzewali o posiadanie narkotyków. Policjanci poinformowali 29-latkę, po co przyszli. Kobieta dobrowolnie wydała policjantom zawinięty w woreczki foliowe biały proszek i tabletkę ecstasy. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 280g brutto środków psychotropowych. Po zbadaniu narkotesterem potwierdziło się, że jest to amfetamina. Mieszkanka powiatu brodnickiego trafiła do policyjnego aresztu w Brodnicy. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, za co będzie odpowiadała przed sądem. Za to przestępstwo 29-latce grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 05.05.2020, 11:52 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 445

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.