baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Strefa Płatnego Parkowania czynna od poniedziałku

Od 18 maja br. (poniedziałek) wznawia funkcjonowanie Strefa Płatnego Parkowania na terenie Brodnicy. Oznacza to, że kierowcy korzystający z miejsc parkingowych na terenie strefy będą musieli uiszczać opłatę parkingową. Zasady korzystania ze strefy nie zmieniają się. Zmianie ulega natomiast opłata za brak ważnego biletu. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Brodnicy, radni podjęli decyzję o podniesieniu opłaty z 20 na 50 złotych. Zwiększenie opłaty dodatkowej ma na celu zmobilizowanie kierowców do uiszczania opłat parkingowych zamiast korzystania z opłaty dodatkowej. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Pozostałe płatności nie ulegają zmianom. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, decyzją Burmistrza Brodnicy parkomaty SPP będą systematycznie dezynfekowane.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 15.05.2020, 11:08 , Komentarzy: 9, wyświetleń: 704

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
podatnik ma rację,poprawna pisownia jest ważna ale ważniejszy w życiu jest człowiek - dobry , uczciwy i pracowity. Ktoś tu się dowartościowuje.........
Dodany 18.05.2020, 18:39 przez oli
linoskoczek ,masz rację, ale i prezydenci się czasami mylą w pisowni , nie wiem czy przyznasz mi rację , ortografią nikt nie zbudował lepszego świata , można znać się na prawidłowym pisaniu, zaś przepraszam, być głąbem w robocie . Znam chirurgów , są świetni w swoim fachu zaś z poprawną pisownią jest im trudniej ,wielu samouków na tym świecie stało się wybitnymi specjalistami w swoim fachu .
Dodany 18.05.2020, 16:38 przez Podatnik
Jaka jest poprawna pisownia : a) w pierw b) wpierw c) wpierf d)w pierf W następnym ćwiczeniu opanujemy słowo - najsamprzód
Dodany 18.05.2020, 07:52 przez linoskoczek
Proszę abyś udał sę na szkolenie z pisowni języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej.
Dodany 18.05.2020, 07:36 przez radny
Do mieszkaniec , zawiedziony , obydwoje macie po części rację , oby ni filozofować , powiem , iż ,społeczeństwo wybrało i teraz ma , trzeba w pierw znać człowieka, kim on tak na prawdę jest dopiero głosować na niego , wykształcenie nie zawsze idzie w prze z umiejętnościami wiedzą czy talentem , uczciwością w działaniu , nie będę podawał przykładów , choć w naszej małej ojczyżnie Brodnicy , jest wiele do poprawienia , co prawda Brodnica nie ma szczęścia do osób o których piszę ,i to jest największe nieszczęście naszych mieszkańców .
Dodany 17.05.2020, 09:38 przez Podatnik
zawiedziony,coś mi się wydaje,że przemawia przez Ciebie zazdrość - chyba kandydowałeś i nie dostałeś się do Rady. Rozmawiaj merytorycznie a nie ogólnikami.Masz pomysł na lepszą Brodnicę - ujawnij się, może coś naprawisz,udoskonalisz........ Takich krzykaczy w Polsce jest wielu ale nie ma z nich korzyści.Pozdrawiam.
Dodany 17.05.2020, 07:36 przez mieszkaniec Brodnicy
Śledzę działania skrupulatnie i co g.... !!!! mowa o opozycji !!!!! nie ma was !!!!! oczywiście na tle innych radnych pani Rumińska dwa z plusem !!!! sukces , wątpliwy !!!!! Dombrowski ,Rumińska ,Wiśniewski ,a reszta karuzele pchać ,a nie do rady!!!!! niemoty systemu !!!!! Przewodniczący rady powinien sobie dobrać parę ludzi z PKS-u z dekady i byli by mądrzejsi niż Kowalski i jego Tyburscy przyjaciele
Dodany 16.05.2020, 23:00 przez zawiedziony
wyborco nędznej zmiany,chyba wiesz ,że ceny śmieci wzrosły w całej Polsce.Moja rada jest taka abyś śledził transmisje sesji a później wydawał opinie. Na jakiej podstawie stawiasz oskarżenia? Akurat Pani Rumińska jest bardzo aktywna na sesjach i jesteś wobec niej niesprawiedliwy. Rada na przyszłość - kandyduj w wyborach i pokaż jak lokalny patriota czyni coś dla Brodnicy........
Dodany 16.05.2020, 08:39 przez mieszkaniec Brodnicy
No pani Rumińska i spółka pisowska tak trzymać !!!!!! Zrobiliście z wyborców durni , udało się !!!!! No i gratulacje za podwyżkę za śmieci!!!!!! kochacie te Miasto to prawda !!!!
Dodany 15.05.2020, 23:10 przez Wyborca nędznej zmiany