baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Gratulacje i życzenia dla stulatki

21 maja 2020 r. setną rocznicę urodzin obchodziła brodniczanka Krystyna Stefania Kolasińska. Życzenia, kwiaty i upominek od burmistrza przekazali przedstawiciele Urzędu Stanu Cywilnego w Brodnicy. Do pani Krystyny burmistrz skierował serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu, spokoju i radości oraz wielu radosnych chwil w gronie najbliższych.
Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 22.05.2020, 10:41 , Komentarzy: 8, wyświetleń: 446

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
To nie ja byłam ewą
Dodany 28.05.2020, 08:36 przez edyta
coś Ci się Filipek ubzdurało - to nie ja organizowałam imprezę u stulatki
Dodany 27.05.2020, 18:22 przez ewa
podsumowując,to Filipek chciał na pewno dokopać Burmistrzowi..... Chylę czoła wszystkim,którzy zajmują się osobami starszymi,niesamodzielnymi i chorymi. Złożone życzenia solenizantce nie mają nic wspólnego z brakiem odpowiedzialności.
Dodany 26.05.2020, 20:58 przez oli
Filipek,czyli wg Ciebie staruszkowie powinni zajmować się sami sobą, często niezdolni do samoopieki i samopielęgnacji?Odsunąć to Ciebie powinni ponieważ nie rozumiesz potrzeb ludzi starszych.Zastanawiam się czy masz w rodzinie bliskich w podeszłym wieku,o których nie dbasz zasłaniając się koronawirusem,czy brak Ci empatii czy też chciałeś dokopać Burmistrzowi?
Dodany 26.05.2020, 20:47 przez ewa
Nie ma się czym Ewa chwalić, powinno się cię Ewa od tej pracy odsunąć, skoro nie widzisz zagrożenia na jakie naraziłaś zupełnie niepotrzebnie starowinkę. Mało tego zabrakło ci Ewa odpowiedzialności aby zaprotestować, głośno się sprzeciwić urządzaniu tej ryzykownej w obecnej chwili ceremonii.
Dodany 26.05.2020, 17:36 przez filipek
Pani Ewo ,zgadzam się z panią ,jeśli ktoś nie ma szacunku dla starszej osoby ,czy kpi z tak strasznej choroby ,trudno określić kim taki człowiek jest ,ja szanownej pani Krystynie życzę jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu , radości w każdej chwili Błogosławionego dnia co dziennego,no i 200lat , życzy myślę że każdy .
Dodany 25.05.2020, 18:09 przez Emeryt
Filipek , puknij się w głowę !Pracuję ze starszymi ludźmi,nie masz pojęcia ile taki gest dla nich znaczy!Laurka ta będzie oglądana sto razy i będzie stała na honorowym miejscu... Pamięć o starszych osobach jest ważna, osoby te często cierpią na samotność bo ich znajomi często poumierali a dzieci nie zawsze zapewniają prawidłową opiekę - zdarza się to niestety dość często.Odwiedziny na pewno odbyły się z zachowaniem zasad w dobie koronawirusa. Znam p.Krysię,to bardzo ciepła osoba i uroczyste świętowanie jej urodzin zapamięta na pewno na długo.
Dodany 25.05.2020, 17:24 przez ewa
no i którzy to tacy mądrzy poszli narazić kobitę na coronawirusa? Zresztą nieistotne, co tam życie starowinki, ważne że burmistrz ma pikczers do wrzucenia na neta i można napisać niusa jaki jest dobry... dobry i mądry, bo posłał laurkę.
Dodany 25.05.2020, 13:28 przez filipek