baner Baner

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Komunikat Burmistrza Brodnicy

Burmistrz Bronicy informuje, że od dnia 25 maja osobiście można załatwić w Urzędzie Miejskim w Brodnicy sprawy z zakresu:
- rejestracji stanu cywilnego,
- ewidencji ludności i dowodów osobistych,
- pomocy społecznej,
- usług komunalnych,
- administracji architektoniczno – budowlanej,
- ochrony środowiska.
Od dnia 1 czerwca 2020 r w Urzędzie Miejskim w Brodnicy będzie czynna kasa.
Kasa będzie otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00, w piątek od 8.00 do 14.30.
Klientów obowiązują maseczki dezynfekcja rąk i obowiązek zachowania dystansu. W jednym pomieszczeniu może przebywać jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.
W związku z powyższym mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów i usprawnienie obsługi zalecam wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym Wydziałem/Biurem w celu umówienia się na określony termin załatwienia sprawy.
W pozostałych sprawach załatwianych w Urzędzie w dalszym ciągu proszę, w ramach możliwości, o załatwianie ich droga mailową, e-PUAP, listownie bądź drogą telefoniczną.
Korespondencję papierową można pozostawić poprzez wrzucenie jej do specjalnej urny podawczej wystawionej w godzinach pracy Urzędu przed budynkiem.
Wykaz spraw, które można załatwić drogą elektroniczną znajduje się w zakładce informacji umieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 22.05.2020, 12:36 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 892

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.