baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Kierował pod działaniem narkotyków, a w kieszeni spodni miał marihuanę

Policjanci z Jabłonowa Pomorskiego zatrzymali w policyjnym areszcie 20-latka, który kierował samochodem po użyciu narkotyków. W kieszeni jego spodni policjanci znaleźli niewielką ilość marihuany. Młody mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami i aktualnego badania technicznego pojazdu. Mieszkańcowi powiatu brodnickiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w nocy kilka minut przed godz. 1.00. Policjanci z posterunku w Jabłonowie Pomorskim zaobserwowali kierowcę corsy, który parkuje auto pod wiatą przystanku autobusowego. Policjanci postanowili skontrolować pojazd. Jak się okazało, kierowcą pojazdu był 20-letni mężczyzna, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a opel którym kierował nie miał aktualnych badań technicznych. W trakcie kontroli mężczyzna był nerwowy. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości, po czym okazało się, że jest trzeźwy. Jednak zachowanie 20-latka nie dawało policjantom spokoju. Funkcjonariusze ujawnili w kieszeni spodni mieszkańca powiatu brodnickiego woreczek z zawartością suszu roślinnego. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przetransportowali do brodnickiej komendy. Od 20-latka została również pobrana krew do badań aby stwierdzić, pod działaniem jakiego środka odurzającego był kierowca. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo posiadania środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 26.05.2020, 10:56 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 284

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
To na pewno pisał jakiś policjant hehe
Dodany 29.05.2020, 12:48 przez Xexe
Nie tylko w Jabłonowie mają dobrych policjantów , W Brodnicy też są dobrzy policjanci ,na przykład , dzielnicowi z osiedla michałowskiego Ul. Ceglanej ,Matejki ,Wyspiańskiego i nie tylko ,to są chłopy z jajami , im byle zasraj nie podskoczy , no i pełna kultura osobista , tak trzymać panowie .
Dodany 28.05.2020, 13:54 przez Olx
Brawo policja widać że w Jabłonowie się nie patyczkują z narkotykami. Oby tak dalej panowie.
Dodany 26.05.2020, 21:06 przez Miłosierny