baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zbiórka krwi dla Nadii Przybyłowskiej, 5-letniej córki brodnickiego policjanta

Nadia, to niespełna 5-letnia córka brodnickiego policjanta, u której 4 maja br. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. W chwili obecnej przebywa w bydgoskim szpitalu, gdzie poddawana jest intensywnej chemioterapii.
Tata Nadii jest policjantem z nastoletnim stażem. Kilka lat był przewodnikiem psa służbowego w brodnickiej komendzie, obecnie pełni służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym, gdzie na co dzień troszczy się i dba o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Tym razem to rodzina policjanta potrzebuje pomocy w walce o zdrowie i życie córeczki.
18 czerwca w godz. 9.00-14.00 przy Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy odbędzie się zbiórka krwi, przeznaczona dla Nadii Przybyłowskiej. Do zaparkowanego mobilnego ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa może przyjść każdy chętny i podzielić się drogocennym darem, jakim jest krew.
Tego samego dnia, w godz. 8.00-11.30 krew będzie można oddawać w Terenowej Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ, przy ul. Powstańców Warszawy 5 w Bydgoszczy.

Zapraszamy do udziału w zbiórce policjantów, przedstawicieli wszystkich służb mundurowych oraz mieszkańców Brodnicy!
Przypomnijmy, że dawcą krwi może zostać osoba, która nie ma żadnych dyskwalifikujących jej chorób, mieszcząca się w określonej grupie wiekowej i wagowej czyli między 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kg.
Pamiętaj, Twoja krew może uratować niejedno życie!

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 02.06.2020, 16:10 , Komentarzy: 10, wyświetleń: 4949

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Kochana Nadusiu ! Trzymaj się słoneczko . Jeżeli bedzie taka możliwośc,to oddam krew. Rodzice życzę dużo sił.
Dodany 06.06.2020, 21:27 przez ninka
Do CBR. Nie ma to jak przeczytać co mądry myśli. Ponieważ temat przynajmniej dla mnie nie jest błahy więc nie widzę powodu, żeby w głupie przepychanki słowne wikłać jeszcze rodzinę chorego dziecka i angażować sie w polemikę, gdzie ani kupy ani tego drugiego się nie trzyma. To co napisałeś świadczy o wysokiej twojej wrażliwosci a sposób wypowiedzi o wręcz nadmiernej inteligencji. Pozdrawiam i życze lepszych dni
Dodany 03.06.2020, 20:53 przez San Escobar
Zdrowia, wytrwałości i cierpliwości ...
Dodany 03.06.2020, 19:14 przez ppp
San- Escobar= to to samo ,nie pouczaj mieszkańców ,i nie wypowiadaj się za wszystkich,emeryt ma rację ,jeśli chcesz pomagać , nie piszesz ,tylko włączasz się o akcji i pomagasz w jaki sposób i komu ,to twoja sprawa .
Dodany 03.06.2020, 19:11 przez CBR
Emerycie, dobrze wiem o czym pisałem. Potrzebna pomoc dla Nadii, a czy ojciec dziecka jest stolarzem czy policjantem powinno to być bez znaczenia w obliczu choroby. Życzę zdrowia wszystkim.
Dodany 03.06.2020, 18:28 przez Brodnica
Panie Emeryt! Sformułowanie, na które zareagował Brodnica jest po prostu niefortunne.Ale żródło KPP potrafi o wiele więcej. Jeżeli ktoś czyta jej twórczość, to ma na ten temat swoją opinię. Niestety na studiach nie uczą już poprawnej stylistyki języka polskiego. Emeryt opanuj się chłopie, czytaj powoli i ze zrozumieniem. Gdzie wyczytałeś, że Brodnica nie współczuje rodzinie policjanta ??? W swoim imieniu a myślę, że też w imieniu Brodnica mogę napisać, że niezależnie kto tę krew odda pomoże ona Nadii powrócic do zdrowia. I oto się też pomódl Emerycie.
Dodany 03.06.2020, 17:27 przez San Escobar
Brodnica ,nie mam zamiaru polemizować , przeczytaj jeszcze raz własny wpis ,może zrozumiesz o czym pisałeś.
Dodany 03.06.2020, 16:27 przez Emeryt
Emerycie, To kim jest z zawodu powinno być mało istotne. Pomaga się każdemu.
Dodany 03.06.2020, 14:48 przez Brodnica
Brodnica , malutki człowieczku ,chyba nie wież co piszesz , ,myślisz że ktoś się przyłączy do twojej idiotycznej wypowiedzi , nie chciej żeby twoją rodzinę coś takiego spotkało ,ja współczuję rodzinie tego policjanta ,życzę dziewczynce szybkiego powrotu do zdrowia ,Nadii trzymaj się !!!!!!Niech Pan Bóg ma Cię w swojej opiece.
Dodany 03.06.2020, 14:06 przez Emeryt
"Zapraszamy do udziału w zbiórce policjantów, przedstawicieli wszystkich służb mundurowych oraz mieszkańców Brodnicy!" A gdyby był stolarzem to zapraszamy wszystkich stolarzy i mieszkańców Brodnicy...
Dodany 03.06.2020, 08:20 przez Brodnica