baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek

Do czołowego zderzenia dwóch ciężarówek doszło wczoraj (8.06.) w miejscowości Kamień. Jeden z kierowców, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
Wczoraj (8.06.), krótko przed godz. 10.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Kamień. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowy daf, na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarowym renault. W wyniku zderzenia ranny został 39-letni kierowca dafa, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. 28-letni kierowca renault nie odniósł obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 09.06.2020, 11:17 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 2323

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ta drogą jeździ pan senator i ciekawe co on na to. A może to on jest tylko z nazwy i nic nie może załatwic i tylko go stać na takie powiedzenie No nie przeskoczę ludziska nie poradzę nic.Panie Senatorze Bober proszę o szybką interwencję w sprawie remontu drogi. Czy w tych czasach potrzeba tyle zakrętów przed jabkowem jest technika można ta drogę bez problemu wyprostować chyba no i finans powinien się znaleźć. Do boju panie senatorze Go On trzymam kciuki że się uda mimo że są one dwa hehe
Dodany 11.06.2020, 08:48 przez PAPKIN
Z zarządu dróg wojewódzkich z Wąbrzeźna też byli fachowcy na wypadku ale bardzo szybko się zwijali czyżby czuli się trochę zaskoczeni lub co gorsza może winni
Dodany 11.06.2020, 08:40 przez Lulek
11 zdarzeń w tym samym miejscu od początku 2020 roku. Przypadek?
Dodany 09.06.2020, 12:45 przez Mario
Może wkoncu czas zrobić drogę i jak jest w takim opłakanym stanie to zrobić ograniczenie?? Czy wolicie czekać. Aż się więcej ludzi pozabija??
Dodany 09.06.2020, 11:52 przez Domin