baner Baner

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Wybory 2020

28 czerwca br. w całym kraju odbywać się będą wybory prezydenckie. W Brodnicy stałe obwody głosowania pozostają bez zmian za wyjątkiem :
- siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Domu Pomocy Społecznej, która została przeniesiona do Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Wiejskiej
- siedziby OKW nr 13 w Warsztatach Terapii Zajęciowej – która została przeniesiona do Osiedlowego Ośrodka Kultury przy ul. Wyspiańskiego.
W Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. 3 Maja (OKW nr 6) wyborcy z obwodu głosowania nr 6 głosować będą w szkolnej hali sportowej przy ul. 3 Maja (wejście od strony szkoły).
W hali sportowej głosować będziemy również w Zespole Szkół Nr 1. Wyborcy z obwodu głosowania nr 9 będą wchodzili na halę od ul. Janusza Korczaka, wyborcy z obwodu głosowania nr 10 będą wchodzili wejściem od ul. Matejki.
Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w godzinach od godz. 7.00 do godz. 21.00
źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 20.06.2020, 17:36 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 722

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
W jaki sposób osoby na wózkach inwalidzkich dostaną się do lokalu wyborczego w Osiedlowym Domu Kultury? Ktoś wniesie ich na plecach?
Dodany 17.06.2020, 22:59 przez Halina Siekierska w imieniu sąsiada Roman Mańki