baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Już jutro zbiórka krwi dla Nadii Przybyłowskiej

Nadia, to niespełna 5-letnia córka brodnickiego policjanta, u której 4 maja br. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. W chwili obecnej przebywa w bydgoskim szpitalu, gdzie poddawana jest intensywnej chemioterapii.

Tata Nadii jest policjantem z nastoletnim stażem. Kilka lat był przewodnikiem psa służbowego w brodnickiej komendzie, obecnie pełni służbę w Ogniwie Patrolowo- Interwencyjnym, gdzie na co dzień troszczy się i dba o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Tym razem to rodzina policjanta potrzebuje pomocy w walce o zdrowie i życie córeczki.

Już jutro 18 czerwca w godz. 9.00-14.00 przy Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy odbędzie się zbiórka krwi, przeznaczona dla Nadii Przybyłowskiej. Do zaparkowanego mobilnego ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa może przyjść każdy chętny i podzielić się drogocennym darem, jakim jest krew.

Jutro w godz. 8.00-11.30 krew będzie można oddawać również w Terenowej Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ, przy ul. Powstańców Warszawy 5 w Bydgoszczy.

Zapraszamy do udziału w zbiórce policjantów, przedstawicieli wszystkich służb mundurowych oraz mieszkańców Brodnicy.

Przypomnijmy, że dawcą krwi może zostać osoba, która nie ma żadnych dyskwalifikujących jej chorób, mieszcząca się w określonej grupie wiekowej i wagowej czyli między 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kg.

Pamiętaj, Twoja krew może uratować niejedno życie!

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 17.06.2020, 13:04 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 891

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Szczytny cel!, należy też pamiętać, że można krew oddawać w punkcie i zaznaczyć że to dla Nadii Przybyłowskiej, ludzie tak już czynią. Chwała Krwiodawcom. Terenowy Oddział Brodnica ul. 18 Stycznia 36a e-mail: brodnica@rckik-bydgoszcz.com.pl tel:  (056) 493-19-83 • śr., pt. - w godz. 7.45-11.30 • pn. - w godz. 7.45 - 15.45
Dodany 17.06.2020, 17:45 przez krew