TK TECHNOLOGY Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Głosuj na Olę

DZIŚ DO PÓŁNOCY MOŻNA GŁOSOWAĆ NA ALEKSANDRĘ KRYGIER, z PRACOWNI WOKALNEJ BDK, która znalazła się w finale 10. OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ "PIOSENKA W MELONIKU"!

Do Festiwalu swój udział zgłosiło 242 wokalistów, z całego kraju. Komisja artystyczna w składzie: Natalia Kukulska, Robert Janowski, Michał Szpak i Zbigniew Jakubek po przesłuchaniu nadesłanych utworów zakwalifikowała do Finału 67 wykonawców, z 42 miast, którzy mieli zaprezentować się na festiwalowej scenie, podczas koncertu galowego. Wśród nich znalazła się ALEKSANDRA KRYGIER, z PRACOWNI WOKALNEJ BDK, jednak związku z koronawirusem koncert odwołano a samo wydarzenie przeniesiono do sieci. Po raz pierwszy zwycięzcy wyłonieni zostaną w internetowym plebiscycie z udziałem finalistów.
ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU NA OLĘ! Wystarczy kliknąć załączony link i polubić zdjęcie.
Głosowanie internautów w plebiscycie KOŃCZY SIĘ DZISIAJ, O PÓŁNOCY! O zwycięstwie zdecyduje największa liczba polubień wybranego finalisty oraz wcześniejsza punktacja jurorów, dlatego liczy się każdy głos!

https://www.facebook.com/RDK.Rzeszow/photos/a.1650562841751021/1650563411750964/?type=3&theater
Więcej info na naszej stronie bdk.brodnica.net oraz na fb/brodnickidomkultury

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 29.06.2020, 11:51 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 856

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.