baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Nietrzeźwy kierowca wpadł dzięki anonimowemu zgłoszeniu

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 44-letniemu kierowcy peugeota, zatrzymanemu wczoraj (21.06.) przez policjantów z Jabłonowa Pomorskiego. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie i "wpadł" dzięki anonimowemu zgłoszeniu.
Wczoraj (21.06.), krótko przed godz 21.00 brodnicki dyżurny otrzymał anonimowe zgłoszenie, że w kierunku Jabłonowa Pomorskiego jedzie prawdopodobnie pijany kierowca peugeota. Dyżurny natychmiast zadysponował patrol policjantów z miejscowego posterunku. Przy ul. Mostowej w Jabłonowie Pomorskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opisany w zgłoszeniu pojazd. Jak się okazało, za kierownicą siedział kompletnie pijany 44-latek. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu danych w policyjnym systemie na jaw wyszło, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 44-latek odpowie również za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 22.06.2020, 10:11 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 577

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo panowie widać że w Jabłonowie się niczego nie boicie. Weście tylko się za tego pana co handluje warzywami na głównej pana Stasia i synalków jego.
Dodany 24.06.2020, 09:10 przez Grzegorz