baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Zadbaj o sprawność i zdrowie

"Zwiększam sprawność - zdrowy styl życia w każdym wieku" to prozdrowotny projekt brodnickiego Stowarzyszenia "Sagitta" współfinansowany ze środków Powiatu Brodnickiego. Zajęcia dla zainteresowanych odbywać się będą od lipca do października br. Wystarczy się zgłosić, a kto pierwszy, ten lepszy, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt Stowarzyszenia Sagitta adresowany jest zwłaszcza do kobiet chcących aktywnie, w ruchu i zdrowo spędzić czas. O jego szczegółach można dowiedzieć się z informacji zamieszczonych na stronie www.facebook.com/SaggittaPolska. Najważniejsze jednak jest to, że udział w programie jest bezpłatny, a zajęcia zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie i można z nich wynieść wiele korzyści dla zdrowia.

Projekt przewiduje w ramach zajęć rekreacyjno-sportowych tzw. "gimnastykę słowiańską", skierowaną do wszystkich, bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

- Podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń skupiamy się przede wszystkim na sobie. Gimnastyka rozwija w nas poczucie pewności siebie i piękna. Przez ćwiczenia wpływamy na swój wygląd zewnętrzny, pracujemy nad prawidłową postawą ciała, poruszamy wszystkie partie mięśni, korygujemy krzywizny kręgosłupa - mówią znawcy tematu.

W ramach projektu organizatorzy zaplanowali też warsztaty stosowania ziół pod hasłem "Zdrowa dieta, nalewki, herbaty, mieszanki".

Informacje o zasadach uczestnictwa w zajęciach udzielane są pod numerem telefonu: +48 604 182 577. Zgłoszenia przyjmowane są na formularzu zgłoszeniowym, który można pobrać poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 26.06.2020, 11:05 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 671

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.