baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Ranking kredytów gotówkowych - kalkulator najniższej raty

Ranking kredytów gotówkowych to niezwykle przydatne narzędzie, które pomoże Ci znaleźć najlepszy kredyt. Jest połączeniem porównywarki z kalkulatorem rat, w którym możesz dowolnie określać, jak dużo oraz na jak długo chcesz pożyczyć. Ranking kredytów gotówkowych jest darmowy oraz bardzo prosty w obsłudze. Dlaczego warto z niego korzystać? Kiedy powinien być niezbędnym elementem w procesie starania się o kredyt? Czy rzeczywiście da Ci odpowiedź na pytanie, o to, który kredyt jest najlepszy? Odpowiadamy na pytania o ranking kredytów gotówkowych!

Ranking kredytów gotówkowych to wygodna wyszukiwarka ofert kredytowych dostępna na Totalmoney.pl. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz nerwów, które na pewno pojawiłyby się podczas przeglądania mnóstwa konkurencyjnych ofert kredytów gotówkowych. Ranking tworzony jest indywidualnie dla każdego użytkownika. Uwzględnia parametry kwoty oraz czasu trwania zobowiązania. Dzięki temu jest tak przydatny dla poszczególnych osób. Nie sposób, aby konkurowały z nim tworzone ręcznie, ogólne rankingi, które powstają na podstawie jednej zmiennej.

Ranking kredytów gotówkowych – czego się z niego dowiesz?

Ranking kredytów gotówkowych da Ci niezbędną wiedzą potrzebą do ocenienia, czy dana oferta jest najkorzystniejsza na rynku. Powstaje w oparciu o twarde dane, a nie preferencje autora artykułu. Ponadto nie jest sponsorowany przez żaden bank. Pozostaje obiektywny oraz neutralny. Możesz jak najbardziej traktować go jako narzędzie, które podpowie Ci, która oferta jest naprawdę najlepsza.

Z rankingu dowiesz się jednak nie tylko jaka jest nazwa oferty, z której możesz skorzystać. Dowiesz się także, jaka jest wysokość rat kredytu gotówkowego, ile jest w nich odsetek, a ile raty kapitałowej. Sprawdzisz również, jak wysoka jest prowizja banku. Najważniejsze jednak, że kalkulator wyliczy dla Ciebie wysokość RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. W ten sposób od razu dowiesz się, jakie są łączne koszty spłaty zobowiązania i czy warto wybrać właśnie tę ofertę czy inną.

Ranking kredytów gotówkowych – czego Ci nie powie?

Ranking kredytu gotówkowego nie jest narzędziem idealnym. Ma więc też oczywiście swoje wady. Najbardziej uciążliwą może być to, że nie uwzględnia opłat dodatkowych, na przykład związanych ze zmianami w harmonogramie spłat. Nie ma w nim też informacji, jak dany bank zapatruje się na wakacje kredytowe lub inne podobne udogodnienia związane ze spłatą zobowiązania. Nie zawsze więc tani kredyt gotówkowy będzie też atrakcyjny pod innymi względami. Warto mieć to w pamięci, kiedy szuka się odpowiedniego źródła finansowania dla siebie.

Czy niska rata to zawsze najlepsze wyjście?

Niskie raty to hasło, które często padają w ofertach kredytów gotówkowych. Czy jednak rzeczywiście niska rata zawsze jest czymś pozytywnym? Niska rata oznacza, że będziesz musiał spłacać kredyt dłużej. Z jednej strony więc nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu miesięcznego, jednak z drugiej zwiększy całościowe koszty kredytowania. Im dłużej spłacasz kredyt, tym więcej odsetek będziesz musiał doliczyć do kosztów. Eksperci radzą jednak możliwie najbardziej wydłużać spłatę kredytu. Dlaczego? Dlatego, że łatwiej jest nadpłacić kredyt i spłacić go wcześniej, niż radzić sobie z problemem, jakim jest brak środków na zbyt wysoką ratę.

Uważaj jednak na warunki, jakie stawiają banki. Nie zależy im zdecydowanie na tym, aby klient spłacił kredyt zbyt szybko. Z tego powodu niekiedy za spłatę kredytu wcześniej trzeba dodatkowo zapłacić. Uwzględnij to w wyborze oferty, która Cię interesuje.

Kredyt gotówkowy – kalkulator czy ranking w sieci?

Ranking kredytów gotówkowych powoduje, że liczenie wszystkiego ręcznie przestaje mieć sens. Warto jednak wykorzystać kalkulator zdolności kredytowej oraz kalkulator kredytowy, aby ocenić, czy stać Cię na raty malejące, czy tylko stałe. Możesz również wykorzystać gotowe kalkulatory dostępne na stronie internetowej. Dzięki nim nie pomylisz się w obliczeniach i nie stracisz mnóstwa czasu na analizowanie każdej oferty z osobna.źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 29.06.2020, 18:58 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 669

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Mają taki myk - wysoka marża , niskie %. Kiedy % pójdą w górę- leżysz.
Dodany 30.06.2020, 23:54 przez mika
Nie daj się naciągnąć nałatwą kreskę u banksterów i lichwiarzy. To wyzysk i niewola.
Dodany 30.06.2020, 00:43 przez windykacja