baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Bezpłatne badania mammograficzne

Geneva Trust Polska Sp. z o. o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka
i Diagnostyka zaprasza mieszkanki miejscowości Brodnica na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Badania zostaną przeprowadzane w Mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii. Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 50 do 69 roku życia (rocznik 1951-1970). Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44.

Badania w Brodnica odbędzie się 6.07.2020 r. w godzinach 9-17.
Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek oraz personelu medycznego badania będą wykonywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w zakresie zarówno wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.
W pracowni będą mogły jednocześnie przebywać tylko dwie osoby, co zapewnia możliwość utrzymania dystansu społecznego. Przed badaniem pacjentka będzie zobowiązana do dokonania dezynfekcji rąk udostępnionym preparatem
Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej, w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 02.07.2020, 15:04 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 227

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.