baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Obchody Święta Policji w Brodnicy

Święto Policji to szczególny dzień dla każdego funkcjonariusza Policji. Jest to czas awansów, nominacji i odznaczeń. Tegoroczne obchody Święta Policji obyły się w kameralnym gronie osób awansowanych i kierownictwa brodnickiej komendy.
Dzisiaj (15.07.) brodniccy policjanci spotkali się w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy na uroczystej zbiórce z okazji Święta Policji. Obchody Święta w tym trudnym dla całego społeczeństwa okresie, obyły się w kameralnym gronie osób awansowanych na wyższe stopnie służbowe oraz kierownictwa brodnickiej komendy.
Podczas zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy mł. insp. Tomasz Skoneczka podziękował wszystkim policjantom za trud codziennej służby, za poświęcenie i wytrzymałość w trudnych warunkach z jakimi przyszło wszystkim się zmierzyć. Gratulował awansów na wyższe stopnie służbowe i życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych. Za trud i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków Komendant Skoneczka podziękował również pracownikom cywilnym Policji, bez których żadna komenda nie funkcjonowałaby prawidłowo.
Również Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Piotr Leciejewski przesłał policjantom z Brodnicy podziękowania oraz życzenia. Podkreślił jak ważną rolę odgrywają rodziny policyjne, aby każdy z funkcjonariuszy mógł w pełnym zaangażowaniu działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia i życia mieszkańców naszego regionu. Podziękował za służbę wytrwałość i elastyczność działania w trudnych warunkach spowodowanych epidemią koronawirusa. Podziękował za odwagę i determinację w czasach niepewności jutra i świadomości zagrożenia własnego zdrowia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 15.07.2020, 12:18 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 905

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
chyle czoła panowie , czapki z głow i gratukuje
Dodany 21.07.2020, 14:53 przez roksana
to zgłoś sie ty , cały czas potrzebują , bedzie bespiecznie. Czekamy
Dodany 21.07.2020, 14:38 przez żydek
eksperci od prawa po wieczorówkach
Dodany 21.07.2020, 14:17 przez zakłopotany
Ten na 4 zdjęciu 1 od prawej to zamiast postawy zasadniczej przyjął otwartą strzelecką.
Dodany 18.07.2020, 17:55 przez Marzena