baner Warzywa

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Zmiany w ilości pasażerów autobusów

W związku ze zmniejszeniem obostrzeń dotyczących liczby przewożonych pasażerów środkami komunikacji miejskiej i możliwością zabrania na pokład tylu osób ile wynosi połowa wszystkich miejsc siedzących i stojących, zwiększony zostanie limit liczby przewożonych osób stojących z 10 do 38. Liczba miejsc siedzących pozostanie bez zmian tj. 12 osób. Łączna ilość pasażerów przewożonych po zmianie wyniesie 50 osób, podczas gdy dotychczasowy limit wynosił 22 osoby (12 siedzących i 10 stojących).
Jednocześnie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zawiesza dodatkowe kursy wprowadzone w związku ze stanem epidemicznym od dnia 27 marca 2020 r.
Informujemy, że pasażerów nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa wprowadzone w związku z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.


źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 24.07.2020, 11:20 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1182

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
A kiedy w końcu autobusy będą jeździły w niedzielę? Burmistrz skorzystał z okazji pandemii żeby zaoszczędzić i pewnie tak zostanie???
Dodany 27.07.2020, 20:44 przez cyprian