TK TECHNOLOGY Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Specjalistyczny wózek dla Ali

Mała Alicja potrzebuje specjalistycznego wózka. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Choroba odbiera jej także wzrok. Potrzebna kwota to 14 tys. złotych. Na portalu Pomagam.pl utworzono zbiórkę na zakup wózka. Do realizacji tego celu brakuje jeszcze ok 2 tysięcy.

Dwa lata temu urodziły się czworaczki. Była to pierwsza taka ciąża w Brodnicy. Alicja, Iza, Hania i Zosia urodziły w 27 tygodniu ciąży w bydgoskim szpitalu. Niestety lekarzom nie udało się uratować Zosi. Pozostała trójka dzielnie walczyła o życie i zdrowie. Alicja w ciągu pierwszego roku życia przeszła 8 operacji głowy. Wymaga intensywnej terapii.

- Aktualnie nasza córeczka nie raczkuje, nie siedzi, nie stoi. Diagnoza specjalistów była jednoznaczna – Mózgowe Porażenie Dziecięce. Naszym dużym problemem jest retinopatia wcześniacza piątego stopnia. Choroba ta odbiera wzrok, co znacznie opóźnia jej rozwój. Choć lekarze podjęli dwie próby ratowania wzroku, nie przyniosły one pożądanego efektu. Dzięki terapii wzroku uzyskaliśmy reakcje na światło. Specjalistyczny wózek pomoże nam utrzymać efekty uzyskane podczas zajęć z terapeutami. Każda złotówka zbliża nas do jego zakupu - informują rodzice Alicji.

Wpłaty można dokonać poprzez portal Pomagam.pl Wózek specjalistyczny dla Ali

Została utworzona również grupa LICYTACJE DLA ALICJI MAŁECKIEJ, zachęcamy do wystawiania przedmiotów i licytacji. Do wylicytowania również reklama na naszym Portalu.


fot. Pomagam.pl

Dodano/zmodyfikowano: 06.08.2020, 11:26 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 993

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.