baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Koronawirus - informacje i zalecenia

W zawiązku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się nowych ognisk zakażeń COVID-1 na wniosek Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Burmistrz Brodnicy apeluje do mieszkańców o przestrzeganie powszechnie obowiązujących zasad zapewniających bezpieczeństwa, a w szczególności noszenie maseczek ochronnych w miejscach publicznych i autobusach komunikacji miejskiej. Burmistrz jednocześnie polecił służbom miejskim - Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej - zwiększyć częstotliwość odkażania autobusów, przystanków autobusowych, parkomatów i przycisków sygnalizatorów przejść dla pieszych.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 07.08.2020, 17:49 , Komentarzy: 8, wyświetleń: 1298

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ale głupki leśne. I ludzie nie wylądowali na księżycu. I ziemia jest płaska. Oto cała wiejska inteligencja.
Dodany 11.08.2020, 09:00 przez Ona
Pani Weroniko skoro tak bardzo boisz się wirusa i jesteś taka mało odporna to siedź z dupskiem w chałupie i nie ubliżaj innym, bo jesteś nie tylko wulgarna ale bardzo źle wychowana, może jesteś z Domu dziecka?????? I zapamiętaj maseczki nie mogą być obowiązkowe!!!! Bo nie ma pandemii, pandemia jest wówczas jeśli umrze ponad 11% populacji, a tak naprawdę na samego wirusa umarł KTOŚ?????
Dodany 10.08.2020, 23:57 przez żandarm
Kochana Weroniczko poczytaj sobie o wirusie i się zastanów przed czym chroni Cię maseczka, tyle daje co siatka ogrodzeniowa na komary, to tak jakbyś założyła firanę przeciw deszczowi. Za chwilę Polak Polaka zasztyletuje za głupią maseczkę, ona jest tylko symbolem władzy nad podwładnymi, obudźcie się. W jakim kraju na zachodzie wprowadzono maseczki? Gdzie były kwarantanny, gdzie zamknięto szkoły, Zachód pracuje pełną parą i się śmieje jak Polska gospodarka upada. Podobno wprowadzono najszybciej w Polsce obostrzenia i jaki tego efekt??? Zachód zapomniał o epidemii a u nas wzrasta. Śmiech!!!!!!!
Dodany 10.08.2020, 23:46 przez bez maseczki
Drodzy rodacy jezeli senator nie przestrzega kwarantanny zglasza sie i dostaje jakieś zdawkowe odpowiedzi wiec czego oczekujecie od zwykłych ludzi.Nam zaraz kary 500zl albo 10tys.a władza dostała karę.Ludzie sa juz tym zmeczeni bo szlachta moze wszystko i twierdzccie ze zyjecie w wolnym kraju.Mamy nosić maseczki w autach jadąc z obca osoba a czy wladze jeżdżące nie muszą pytam sie w koncu kogo słuchać i z kogo brac przykład.Z wladzy co buega bez masek po imprezach czy zastraszonych starszych ludzi co ich powystraszali.Albo wszyscy przestrzegamy albo nikt i żadnego mandatu nie przyjme.
Dodany 10.08.2020, 00:48 przez Mals
Weronika ma rację,w sklepach jeden na drugim. Maseczki pod brodą albo brak.Za brak maseczki kara 500 złotych,a za odkryty nochal 250 złotych.Bezwarunkowo karać nieodpowiedzialnych ludzi.Karać też personel za niezwracanie uwagi za macanie wszystkiego i oczywiście personel też obowiązkowo maseczka na ustach i nosie.Wszystkim ciężko, każdy mówi, że nie można dawać mandatu,bo to rozporządzenie zalecane,a nie wymagane.Zapraszamy do wypisywania mandatów odpowiednie służby.
Dodany 09.08.2020, 16:41 przez Kasia
weronika ..... hołota nosi jednorazowe maseczki już kilka miesięcy , albo szyte z byle czego .... takie maseczki i takie ich zastosowanie chroni przed covid jak stringi dupe na mrozie
Dodany 08.08.2020, 12:07 przez buhhaha
Weronika Jeden bełkot czy mama wie co ćpałaś
Dodany 07.08.2020, 22:11 przez .
w sklepach brak masek na pyskach patologicznych jednostek... nasłać patrole chołota nuszuje kicha i maca towary
Dodany 07.08.2020, 18:02 przez weronika