baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Garaż blaszany jedno i wielostanowiskowe - rodzaje konstrukcji

Garaże blaszane mogą występować w bardzo wielu wersjach i rodzajach. Najbardziej popularne są wersje na jedno stanowisko, gdzie mieści się jedno auto i ewentualnie pozostaje jeszcze nieco miejsca na dodatkowy sprzęt. Jeżeli posiadamy więcej niż jeden samochód, dobrym pomysłem jest wykorzystanie garażu wielostanowiskowego. Która wersja jest lepsza do konkretnego zastosowania? O tym przekonamy się już za chwilę.

Wybór konkretnego rodzaju konstrukcji garażu blaszanego powinien być przedmiotem rozważać jeszcze na etapie zakupu. Jeżeli posiadamy niewielkie podwórko, to bardzo dobrym pomysłem będzie postawienie jednego garażu jednostanowiskowego. Zajmie on możliwie jak najmniej miejsca, a jednocześnie da dobre schronienie naszemu samochodowi. Jeżeli weźmiemy wersję nieco większą niż nasze auto, to zmieścimy w środku także nieco sprzętu typu prostownik do akumulatora, szafka z narzędziami, półka na części zapasowe i tym podobne. Warto także do takiego garażu blaszanego podciągnąć napięcie sieciowe 230 V, co ułatwi nam prace w różnych sytuacjach. Będziemy mogli naładować akumulator, użyć kompresora do kół, oświetlić przestrzeń roboczą, podłączyć wiertarkę czy inne urządzenie. Jeżeli jednak garaż ma służyć tylko i wyłącznie jako ochrona dla karoserii auta, a podwórku jest wyjątkowo małe, to weźmy najmniejszą wersję jaka jest dostępna u danego producenta. Garaże blaszane mogą być dowolnie dostosowane do wielkości naszego pojazdu, dlatego trzeba wcześniej wziąć wszystkie wymiary i wybrać najlepszą opcję. Wielu producentów blaszaków posiada na swoich stronach klakulatory dzięki którym można wyliczyć koszt takiego blaszaka.

Posiadanie więcej niż jednego auta będzie wymagało postawienia większej liczby garaży. Jeżeli jednak nie mamy na to miejsca, to dobrze jest wybrać garaż blaszany wielostanowiskowy. Jest to konstrukcja bardzo podobna, jednak mieszcząca dwa auta lub więcej. Daje nam to dodatkowe możliwości, takie jak opcja schowania większej ilości sprzętu do napraw przy aucie. Nie można też nie docenić faktu, że konstrukcja tego typu zajmuje mniej miejsca w ogrodzie, niż dwa garaże wielostanowiskowe. Nie da się ukryć, że dobrym pomysłem jest wybranie właśnie takiej wersji, jeżeli chcemy też przy naszym pojeździe wykonywać różnego rodzaju prace. Wystarczy bowiem wyprowadzić jeden samochód, by móc bez problemu pracować przy drugim. Zyskujemy w ten sposób ogromną ilość miejsca dla naszych wszystkich potrzeb motoryzacyjnych. Ważną rzeczą jest też możliwość lepszego zagospodarowania przestrzeni użytkowej, choćby poprzez postawienie dodatkowych półek, na których zgromadzimy cały potrzebny nam sprzęt. Garaże blaszane o wielu stanowiskach mogą też przydać się na osiedlach bloków, gdzie posłużą mieszkańcom do trzymania w nich swoich pojazdów.

Jak mogliśmy się przekonać, popularne blaszaki będą jeszcze bardzo długo wykorzystywane. Mnogość konfiguracji, opcja wykorzystania wielu stanowisk, daje nam bardzo duże możliwości. Garaż to nie tylko miejsce, gdzie można trzymać pojazd i chronić go przed wpływem warunków atmosferycznych. Może on również służyć jako niewielki przydomowy warsztat.

Gdzie kupić garaże blaszane w kujawsko pomorskie? To pytanie zadaje sobie wiele osób w wojewodztwa kujawsko pomorskiego. Otóż, producentów garaży blaszanych jest dość dużo, warto przed zakupem przeczytać opinie oraz zapoznać się z oferta takiego producenta by mieć swiadomość która opcja jest dla nas najbardziej korzystna.

Gdzie kupić garaże blaszane drewnopodobne? - Garaże drewnopodobne, które aktualnie są hitem jeśli chodzi o wybór wyglądu na terytorium Kujawsko pomorskim kupisz u większości producentów garaży. Zapytaj przed zakupem czy dysponują taką ofertą.źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 12.08.2020, 18:05 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 439

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.