baner kalnedarze2021

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Wypadek pijanego motorowerzysty

Ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie miał 40-letni motorowerzysta, który wywrócił się na jednośladzie. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W sobotę (29.08.) kilka minut przed godz. 17.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku motorowerzysty przy ul. Łyskowskiego w Brodnicy. Policjanci ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zastali załogę karetki, która udzielała pomocy rannemu mężczyźnie. Funkcjonariusze ustalili, że 40-latek kierując motorowerem, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w krawężnik, po czym wywracając się uderzył w ogrodzenie posesji. Motorowerzysta miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. 40-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, brodniczanin odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 31.08.2020, 09:53 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 796

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.