baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zderzenie trzech pojazdów w Osieku. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala

Dzisiejszego ranka w miejscowości Osiek, doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów. Ranna w zdarzeniu została jedna osoba, która trafiła do szpitala. Policjanci z Brodnicy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Dzisiaj (31.08.) około godz. 7.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech pojazdów w miejscowości Osiek. Policjanci ruchu drogowego z brodnickiej komendy, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym iveco najechał na tył poprzedzającej go corsy, a następnie uderzył w jadącego w przeciwnym kierunku golfa. Ranna w zdarzeniu została kierująca corsą 55-letnia kobieta. Zarówno 30-letni kierowca Iveco, jak i pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 31.08.2020, 11:06 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 2378

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Czas najwyższy na działanie policję z Brodnicy miejscowi tego nie ogarniają odcinek drogi Kolonia Osiek-Strzygi jest bardzo niebezpieczny nikt nie zwraca uwagi na ograniczeni prędkości, ciągłe linie, zakaz wyprzedzania, nie przeszkadza wysepka można obiechać z lewej strony byłem tego świadkiem.
Dodany 31.08.2020, 14:09 przez ..